Kvassheims Elektriske Forretning

Johan Feyers gate 9, 4370 Egersund

Boks 277, 4379 Egersund

Tlf.: 51 49 14 33

Mob.: 918 81 626
lck@kvassheims-el.no

Kontakt

Takk, vi har mottatt din mail og vil svare deg så snart som mulig i normal åpningstid.

Ansatte

Lars Christian Kvassheim

Installatør/ Daglig leder

Mob.: 918 81 626 lck@kvassheims-el.no

Nina Stapnes

Kontor / butikk

Mob.: 970 32 848 nina@kvassheims-el.no

Frode Dversnes

Montør

Mob.: 975 05 245 frode@dversnes.com

Morten Salvesen

Montør

Mob.: 908 93 540 morten.salvesen@dabb.no

Helge Assersen

Varmepumpe montør / rørlegger

Mob.: 404 14 978

helge@kvassheims-el.no

Kenneth Havsø

Montør

Mob.: 902 13 041 kenneth@kvassheims-el.no

Per Henrik Tollefsen

Montør

Mob.: 920 41 819 per@kvassheims-el.no

Thomas Gjertsen Kvassheim

Lærling

Mob.: 950 42 371

thomas@kvassheims-el.no